panelarrow

97 NGDH "Fluenti"

im. phm. Wandy Woźniak "Iskry"

10152790-913B-475E-8BB9-40D2926D50B9
10152790-913B-475E-8BB9-40D2926D50B9

Obchody Święta Niepodległości

Czuwaj!

Z powodu pandemii już kolejny raz z rzędu parada, w której co roku braliśmy udział Kręgiem została odwołana:(

Ale spokojnie, nie oznacza to, że w ogóle nie będziemy świętować tego dnia! Spotykamy się 11.11. o godz. 11:00 na Polance Redłowskiej w mundurach galowych. Kończymy około godziny 14:15 przy Klubie Marynarki Wojennej „Riviera” (Zawiszy Czarnego 1, 81-374 Gdynia). Niestety, również ze względów epidemiologicznych nie możemy w tym roku zaprosić na Festiwal rodziców oraz innych członków rodziny:( Będziemy występować całą drużyną, ale jeśli byście chciały wziąć udział zastępami lub po prostu mniejszymi grupami, dajcie nam znać. (w tym roku dopuszczalne są wszystkie formy występów czyli np. przedstawienia, recytacja wierszy, żywy obraz, wykonania instrumentalne, a także po prostu klasyczna pieśń patriotyczna.)

Do 4.11 MUSICIE dać nam znać czy będziecie!!!

W tym roku organizowany jest również Konkurs Plastyczny, a jego tematem jest Flaga Polski. Tutaj już udział jest dla chętnych i każdy chętny zgłasza się we własnym zakresie. Możecie przygotować np. rysunek, kolaż czy fotografię – forma jest dowolna. Zgłoszenia wysyłajcie do 07.11.2021 na mail kraszesiaa@gmail.com W zgłoszeniu musicie podać imię, nazwisko i ksywę, tytuł pracy oraz formę. Jedna osoba może zgłosić się z max. 3 pracami.

Te z Was, które były już na Festiwalu w ubiegłych latach wiedzą, że w jego środku mamy przerwę. W jej czasie organizowany jest kiermasz ciast i innych wypieków – każda jednostka zobowiązana jest przynieść chociaż jedno ciasto (lub babeczki, ciastka itp.) więc jeśli któraś z Was byłaby chętna się tym zająć, to dajcie znać! Podczas przerwy będzie też można obejrzeć prace konkursowe i zagłosować na swoją ulubioną, będą tam wywieszone;)

Duża dawka informacji na raz, ale mam nadzieję, że wszystkie doczytałyście do końca. Piszcie jak najszybciej czy będziecie oraz czy jesteście chętne wziąć udział w którymś z konkursów.

Do zobaczenia,

Ifia

PS.: Dołączam zdjęcie z poprzedniego Festiwalu, to już dwa lata temu! Mam nadzieję, że w tym roku równie dobrze nam pójdzie;))

One Comment

  1. Ja mogę zrobić i przynieść jakieś babeczki i ciasto