panelarrow

97 NGDH "Fluenti"

im. phm. Wandy Woźniak "Iskry"

okładka
okładka

ŚWIĄTECZNY BIWAK DRUŻYNY – 18-19.12

Kropelki!

W tym tygodniu odbędzie się zbiórka drużyny, o której info znajdziecie we wpisie powyżej, w kolejny weekend natomiast odbędzie się, niestandardowy bo dwudniowy, ale wciąż tradycyjny świąteczny biwak drużyny, który moim osobistym zdaniem jest najlepszym wyjazdem w roku. Ważnym momentem całego biwaku będzie opłatek drużyny, podczas którego również obdarujemy siebie nawzajem prezentami. Z tego powodu proszę, żeby każda z Was własnoręcznie przygotowała prezent dla drugiej druhny z naszej drużyny (nie wiadomo czyj prezent Wy dostaniecie i dla kogo będzie przygotowany przez Was, wszystko okaże się już podczas biwaku po odpowiednim losowaniu :D). Poza tym przed nami wiele innych ciekawych punktów programu, ale o tym będziecie musiały przekonać się same.

Najważniejsze informacje:
Termin: 18-19.12.21
Rozpoczęcie: sobota 18.12 godzina 9:00, w mundurach galowych pod Stanicą Harcerską ZHP przy ul. Prusa 9 w Gdyni
Nocleg: będziemy nocować w Stanicy Harcerskiej ZHP, w wyjątkowych warunkach, bo na łóżkach, a nie standardowych karimatkach
Koszt: 45zł
Zakończenie: Biwak zakończymy w niedzielę 19.12 około godziny 11, po mszy harcerskiej przy kościele pod wezwaniem NSPJ (Gdynia ul. Armii Krajowej 46)

Co zabrać: (klikając na obrazek poniżej otworzycie kartę biwakową z lista i zgodą, którą również należy wziąć na biwak):
Dokument Ikona Png, Wektory, PSD i Clipart do pobrania za darmo | Pngtree
pdf -> ŚWIĄTECZNY BIWAK 18-19.12.21 97 NGDH “FLUENTI” [klik]

W kwestiach covidowych, to bardzo ważne żebyście zgłaszając się na biwak (i później jadąc) upewniły się, że w ostatnim czasie nie miałyście bezpośredniego kontaktu z osobą zarażoną oraz nie obserwujecie u siebie typowych objawów tej choroby, w przeciwnym razie bezpieczniej będzie zostać w domu.

Do środy 15.12 bardzo proszę od każdej z Was o informację, czy będzie uczestniczyła w biwaku!

W razie pytań w tej, czy jakiejkolwiek innej kwestii śmiało piszcie, czy dzwońcie :)

Do zobaczenia!
Plum

Comments are closed.