panelarrow

97 NGDH "Fluenti"

im. phm. Wandy Woźniak "Iskry"

Kadra

Drużynowa

pwd. Aleksandra Szenk „Plum” herbu Lis

plumStudentka Politechniki Gdańskiej
we Fluenti od sierpnia 10′

Ola rozpoczęła swoją przygodę w 38 NGDZ „Gumisie” im. Oskara i Pani Róży. Już jako zuchna marzyła o objęciu funkcji i pełnieniu służby, co teraz robi nosząc granatowy sznur i pełniąc funkcję drużynowej. Jest też  członkiem Komisji Rewizyjnej naszego Kręgu Harcerskiego „Drzewo Pokoju”, a w ostatnim czasie, po wielogodzinnym kursie,  została ratownikiem medycznym.

Przyboczne

och. Magda Wróblewska „Lilly”lilly2

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku harcerka we Fluenti od 2012 roku

Do drużyny dołączyła za poleceniem starszej siostry, a latem 2017 roku dostała po niej brązowy sznur zastępowej Sakany. Spełnia się prowadząc zielony zastęp. Jest aktywną fanką czytelnictwa i majsterkowania. Potrafi zrobić coś z niczego i zainspirować swoją pracą otoczenie. Wciąż rozwija umiejętność gry na gitarze i uczy nas nowych piosenek.

och. Iga Kaczerzewska „Ifia”ifia życzenie

Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego. W Gdyni; we Fluenti od 2014 roku. Brązowy sznur zawitał na jej ramieniu na obozie Jeleśnia 2017. Zawsze uśmiechnięta zaraża druhny dobrym humorem. Potrafi dogadać i złapać pozytywny kontakt z każdą spotykaną osobą. Rozwija się artystycznie w rysunku, malowaniu, a ostatnio szczególnie w fotografii. Na zbiórkach przygrywa nam na gitarze, a od czasu do czasu zabiera swój zastęp na Festiwale Piosenki i prowadzi Meandry na podium i pierwsze miejsca. Lubi i interesuje się matematyką.

 Zastępowa Erydanu

och. Zofia Kucharska „Roszpunka”

roszpunka2Uczy się w nauczniu domowym, we Fluenti od

2015 roku.

Roszpunka, czasem również Roszpuna lub Rapunzel jest zawsze uśmiechnięta i towarzyska, kreatywna. Mnóstwo czasu poświęca żeglarstwu, które trenuje odkąd skończyła 5 lat. Interesuje się biologią i chemią, udziela się społecznie jako wolontariuszka, a co jakiś czas lubi chwycić za aparat i uwieczniać otaczający ją świat.

Zastępowa Meandrów

och. Zofia Górecka „Wena”

Uczy się w VI Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, we Fluenti od 2017 roku.

wena1

Wena początkowo była podzastępową Meandrów, a ich zastępową została na obozie w 2020 roku. Ma wspaniałe poczucie humoru i jest niezwykle uzdolniona. Od 9 lat uczy się gry na skrzypcach i uczęszcza do szkoły muzycznej IIst. Dodatkowo lubi jeździć na rowerze i piec ciacha.

Podzastępowa „Erydanu”

och. Maja Staniewska „Pszczółka”

Podzastępowa „Meandrów”

och Olivia Koszykowska

Honorowa Drużynowa:

pwd. Dorota Rak „Sissi” herbu Mysz

1016747_791971694166214_218840090_n

harcerka od 10 lat
we Fluetni od początku istnienia jednostki

Swoją harcerską przygodę rozpoczęła jako zuchna w 38 NGZH „Gumisie”, harcerską w 4 NGDH „Kocanka”. Przez wiele lat pełniła funkcję samodzielnej zastępowej, a później drużynowej Fluenti. Po oddaniu granatowego sznura  jeszcze przez 1,5 roku działała jako prawny opiekun Fluenti.

One Comment

  1. mam dziwne zdjęcie…

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.