panelarrow

97 NGDH "Fluenti"

im. phm. Wandy Woźniak "Iskry"

53ADD521-44F8-4164-AF63-A3D8C30BEC1F
53ADD521-44F8-4164-AF63-A3D8C30BEC1F

Zbiórka drużyny – 27.04

Czuwaj!

W tę sobotę spotykamy się całą drużyną o 11:00 pod SP42 na Karwinach. Mundury galowe (ew. na czarno) i ubrane stosownie do pogody! (ma być całkiem ciepło, na pewno nie jak w zeszły weekend :P). Kończymy około 13:00 w tym samym miejscu.

Na koniec zbiórki zrobimy apel drużyny (proporcowe- pamiętajcie o proporcach, nie będziecie musiały ich nosić całą zbiórkę) więc jeśli któraś z Was ma jakąś sprawność do przyznania, to dajcie mi znać wcześniej, a może którejś z Was uda się zrobić jakąś w ciągu kilku najbliższych dni? Książeczkę sprawności macie w zakładce na górze strony, zachęcam do przejrzenia, może na jakąś sprawność macie już spełnione wymagania a nawet o tym nie wiecie;) Z kolei jeśli którejś z Was brakuje jednego/dwóch zadań do końca stopnia to też piszcie, możemy złapać się chwilę przed zbiórką i Wam go przyznam jeszcze na tym apelu.

Dajcie znać zastępowym czy będziecie!!!

Do zobaczenia w sobotę:)

Ifia

PS.: na zbiórce będę od Was zbierać karty na obóz i oświadczenia o zapoznaniu się z nowym dokumentem Kręgu (rodzice więdzą o co chodzi;)) postarajcie się przynieść już teraz, potem będzie mniej zamieszania z dostarczaniem mi ich indywidualnie.

 

Comments are closed.